Milaim Zeka tregon pse kurrë nuk shkoi te varri i Ibrahim Rugovës

Kandidati për deputet nga Nisma për Kovën, Milaim Zeka ka thënë se ai asnjëherë nuk e ka vizituar varrin e Ibrahim Rugovës.

“Kurrë nuk kam shkuar të varri i Ibrahim Rugovës dhe këtë për një arsye të thjeshtë. Për faktin se Ibrahim Rugova kurrë nuk e ka vizituar Prekazin”, tha ai, raporton Gazeta Blic.

Ky reagim i tij, vjen pas deklaratës së kandidatit për deputet nga LDK-ja, Driton Selamanaj, i cili tha se të gjithë e kanë sharë Ibrahim Rugovën, e sot po i shkojnë te varri.

Zeka ka thënë se Isa Mustafa duhet të tregoj se ku shkoj Fondi i 3 për qindshin.

Be the first to comment

Leave a Reply