Tara i dërgon këtë letër Bleros (Foto)

Blero sot ka marrë dhuratën më të mirë.

Bëhet fjalë për një letër të shkruar nga vajza e tij Tara, shkruan Indeksonline.

Në një fletë të bardhë ajo ka vizatuar veten dhe Bleron, natyrisht është një vizatim fëmijësh por shumë i këndëshm.

Në këtë fletë ajo ka shkruar edhe „Babi të dua shumë“.

Be the first to comment

Leave a Reply