Kim Kardashian shkëlqen si gjithnjë (Foto)

Ylli televiziv Kim Kardashian ka shkëlqyer gjatë një paraqitje televizive.

Gjatë një paraqitje të saj në US TV ajo dukej tejet joshëse dhe atraktive, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

36 vjecarja kishte munguar për një kohë të gjatë në paraqitjet e saj televizive që prej grabitjes që i kishte ndodhur në Francë.

Be the first to comment

Leave a Reply