Bebe Rexha publikon këngën e re (video)

Këngëtarja me prejardhje Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj më të re “The Way I are”.

Këtë herë këngëtarja me famë botërore ka bashkëpunar me reperin e njohur Lily Wayne.

Për pak kohë, Rexha ka marrë mijëra klikime dhe pëlqime.

Më poshtë shiheni videoklipin më të ri të Bebe Rexha:/BS

Be the first to comment

Leave a Reply