Gold AG pajton vëlla e motër (Video)

Të ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishin këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behluli dhe reperi Gold AG.

Ata promovuan videoklipin e tyre më të ri “Vëlla e motër”.

Ky videoklip ka thyer rekord të klikimeve, duke arritur gati 1 milionë brenda ditës.

Gold AG tregoi se ka pasur shumë njerëz që i kanë shkruar për këtë projekt.

Por në veçanti, ai u emocionua nga një mesazh që i kishte shkruar një vajzë për vëllanë e saj, me të cilin nuk fliste.

Për më shumë, ndiqni emisionin pas minutes 1:30:/Bota Sot

Be the first to comment

Leave a Reply