Edhe pse bileta në finale të LK-së kushtoi deri 10 mijë euro, një tifoz befason me atë që vendosi të bëjë gjatë ndeshjes (Foto)

Finalja mes Juventusit dhe Real Madridit është ndeshja e shumë pritur nga tifozët e futbollit.

Finalja luhet në Cardiff dhe të sigurosh një biletë ishte mjaftë e vështirë, edhe pse çmimet ishin të mëdha.

Biletat kushtuan deri në 10 mijë euro, por një person stadium, në mesin e zhurmës së madhe nga tifozët kishte vendosur të lexojë libër.

Kjo befasoi edhe një gazetar të SportMediaset, i cili e postoi këtë foto në rrjetet sociale.

Be the first to comment

Leave a Reply