Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra publikojnë këngën e re (Video)

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra, kanë sjellë sot bashkëpunimin e tyre që e kanë titulluar “Jemi nda”.

Projekti tyre është realizuar nga Black Fish Entertainment.

Mbase një hit veror, edhe pamjet janë realizuar në bregdet.

Be the first to comment

Leave a Reply