Puthje pasionante nga Blero dhe Afrona, publikojnë pamjet

Blero dhe Afrona njihen si çifti më i komentuar në estradë.

Por ata pavarësisht shkrimeve të ndryshme asnjëherë nuk kanë nguruar që dashurinë e tyre ta shprehine dhe publikisht.

Këtë e kanë bërë edhe së fundmi dhe pamjet i kanë ndarë edhe me ndjekësit në Instagram. Kantautori dhe modelja shfaqen duke u kënaqur nën ritmet e këngës së Uki Latifit, “Jena dashni”.

Ndryshe, kënga “Jena dashni” që është bashkëpunim i Ukit me DJ PM dhe DAGZ, është lansuar më 31 maj./BS

Be the first to comment

Leave a Reply