Shpend Ahmeti: Mërgimtarët po më shkruajnë se po vijnë për të votuar VV-në

Kryetari i Prishtinës dhe kandidati për deputet, Shpend Ahmeti, në tubimin elektoral të Shtimes, ka thënë se përkrahja nga populli ka ardhur si rezultat i asaj që VV në vazhdimësi e ka dashur popullin.

“Na e kemi dashtë e duam dhe do ta duam popullin se jemi vetë qytetarë të kësaj Republike”, ka thënë Ahmeti në Shtime.

 

Ahmeti ka thënë se shumë mërgimtarë i kanë shkruar nga diaspora, të cilët i kanë thënse se po nisen drejt Kosovës për të përkrahur VV-në. /Periskopi/

Be the first to comment

Leave a Reply