Bukuroshja britanike tregon format në Turqi (Foto+16)

Modelja britanike, Rhian Sugden, është duke qëndruar për pushime në Turqi.

Biondja e bukur i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, nga pozimet e saja në vende të ndryshme turistike.

30-vjeçarja ka vënë në plan të parë trupin e tonifikuar dhe linjat e pëlqyeshme.

Fiziku i saj është mbresëlënës (Instagram)
Më poshtë jua sjellim disa prej fotografive që ajo i ka publikuar në Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply