Ja si duket Prishtina sonte nga bubullimat (Foto)

Mot me të reshura të shiut dhe bubullima po mban në vend.

Në orët e mbrëmjes në Prishtinë kishte edhe shtrëngata.

Në foton panoramike vërehet edhe një aeroplan duke u ngritur nga Aeroporti i Prishtinës, derisa përreth janë duke u zhvilluar shtrëngata.

 

Fotot e Mendim Rugovës, janë publikuar në Prishtina Weather.

1 minutë më parë

Be the first to comment

Leave a Reply