Emily kapet “mat” me të dashurin në Itali

Edhe kur shijon pushimet, Emily Ratajkowski duket gati për pistë.

Modelja dhe aktorja është kapur nga paparacët e Daily Mail, duke u relaksuar në Toskanë të shtunën, përcjell bota sot.

Ajo është shoqëruar nga i dashuri i saj Jeff Magid pa këmishë, me të cilin, dhuroi skena të nxehta.

E veshur me bikini të bardhë dhe të kuqe me shirita, Emily dukej mjaft joshëse në vendin e saj të preferuar, Itali./BS

Image
Image
\

Image

Be the first to comment

Leave a Reply