Adelina Berisha: Ne kengetarët i blejmë klikimet (Video)

Mysafire në ‚Mirage‘ ishte këngëtarja Adelina Berisha.

Në intervistën e realizuar ajo foli për karrierën muzikore, jetën private dhe shumë gjëra të tjera interesante, shkruan lajmi.net

Por ajo çfarë tha për këngët e tyre të shumë klikuara befasoi të gjithë. Duhet të mos e humbisni intervistën në vazhdim. Me ose pa dashje ajo tregon se i ka blerë klikimet.

Be the first to comment

Leave a Reply