Edona Llalloshi publikon remixin e “Simpatia” (Audio)

Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi sapo ka publikuar remix-in e këngës “Simpatia”.

Kënga në fjalë për herë të parë ishte realizuar në vitin 1997, dhe ishte hit i asaj kohe, shkruan Indeksonline.

“Te dashur miq, dua te ndaj me ju kete projekt i cili u realizua ne vitin 1997, por ne 2017 desha t’ua sjell me Remix Mega Hitin e te gjitha koherave, Simpatia. Kenge e cila shoqeroi rinine Shqiptare kudo qe ishin ne koherat me te veshtira .”, ka shkruar Llalloshi.

Edhe kësaj radhe „Simpatia“, do të shenderrohet në hit pa pikë dyshimi!

Be the first to comment

Leave a Reply