Enca, një ‘bombë’ e vërtetë (Foto)

Këngëtarja Enca njihet për format trupore.

E ekspozimi i tyre sa herë që t’i vije mundësia nuk mungon nga ana e saj.

Edhe sot, Enca ka publikuar një fotografi ku shihet se është ‘thyer’ në mes, duke nxjerrë në pah gjoksin dhe të pasmet bombastike.

Imazhi i saj ka shkaktuar turbullira të shumë meshkuj!Kjo dëshmohet me komentet që ata i kanë lënë në këtë foto./BS

Be the first to comment

Leave a Reply