Fjolla dhe Bigu provokojnë me poza seksi (Foto)

Kanë një raport të mrekullueshëm bashkë.

Fjolla Morina dhe Big Mama, lëre që i kanë lënë pa mend fansat e tyre me pamje të vendit ku po pushojnë, por nuk e kanë lënë me aq.

Dy këngëtaret kanë pozuar bashkë, në pozita mjaft atraktive me Fjollën, që nuk i lë shumë imagjinatës duke shfaqur asetet e saja pamëshirshëm.

Ndërsa, Big Mama është treguar më e rezervuar, duke u fshehur pak pas trupit bombastik të Fjollës. /Prive

Be the first to comment

Leave a Reply