Monchi i mbyll derën Interit për Rudigerin, por jo Liverpoolit për Salahun

Drejtori sportiv i Romë, Monchi, ka thënë se nuk ka asnjë gjasë që Antonio Rudiger  të lartohet, por për Mohamed Salah nuk e thotë të njëjtën gjë.

Giallorossi janë në bisedime me Liverpoolin që ta sjellin Salahun në Angli.

“Nuk kemi presion që të shesim lojtarë dhe dua t;i japim trajnerit një skuadër garuese”.

“Një klub anglez e pëlqen Salahun,dhe ne i kemi vënë çmimin e tani varët nga ata”.

“Nuk ka asnjë ofertë për Rudigerin dhe nuk ka asnjë shans që ai të largohet”, ka thënë Monchi.

 (Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply