Ana Kabashi vë në pah linjat e saj perfekte

Ajo njihet për zërin e saj të veçantë.

Ana Kabashi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo është pjesë e shumë aktive në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në Instagram ku ka vërë në pah linjat e saj të përkryera trupore.

Me një fustan të gjelbër e të ngushtë ajo ka treguar të pasmet e saj gjigante./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply