Këto janë vajzat më IN të showbiz-it shqiptar, të cilat duken seksi dhe pa taka (Foto)

Seksi pa taka!

Trendi më i ri, fustan dhe atlete.

Ky trend në fillim për tregun shqiptar si ‘fashion’ akoma nuk njihej edhe e para që e solli ishte moderatorja ‘cool’ e IN Tv, Fatma Methasani, e cila me pozitivitetin e saj u përqafua nga të gjithë dhe më pas filloi si trend dhe u pëlqye tej mase. Shumë vajza të famshme që bëjnë pjesë në showbiz-in shqiptar guxojnë në stil por të pakta janë ato që duken bukur dhe seksi. Në emisionin “Fun Day” në IN Tv u fol për këto vajza të cilat janë shumë IN, seksi dhe pa taka./intv.al/

Këto janë vajzat me IN të showbiz-it shqiptar, të cilat duken seksi dhe pa taka:

01.Adrola Dushi (Mami seksi dhe e bukur)


02.Jonida Maliqi (Mami IN)


03.Lori Hoxha (Blogerja ma COOL)


04.Armina Mevlani (Blogerja e embel)


05.Nora Istrefi (S E X Y)


06.Era Istrefi (S T I L)


07.Xhensila Myrtezaj (Bukuroshja e estrades)


08.Kida (Orhidea Latifi) (F A S H I O N)

Be the first to comment

Leave a Reply