Beyonce sjellë në jetë binjakët, kjo është gjinia!

Beyonce Knowles dhe Jay Z janë bërë sërish prindër.

Këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë dy binjakët e saj. Në bazë të informatave të para, bëhet fjalë për një djalë dhe një vajzë, shkruan Daily Mail.

Spekulimet erdhën pasi në të njejtin spital që është këngëtarja, sot në mëngjes erdhën disa lule me ballonë me emrin B dhe J.

Deri më ta ni dyshja e tejet përfolur, ende nuk kanë dhënë asnjë detaj./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply