Enca ‘fundos’ në ujë shoqen, por vëmendjen e merr gjoksi i saj (Video)

Enca Haxhia është duke i shijuar pushimet në det me shoqërinë e saj.

Këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale për argëtimin dhe kënaqësitë që po shijon.

Të dielën, ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u larë, ndërsa si pjesë e lojës e fundos në ujë një shoqe të saj.

“Tag një shok/shoqe që e kishe mbyt”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos, në të cilën në plan të parë është gjoksi i saj.

Ndërsa këto ditë, Enca kohë pas kohe ka publikuar fotografi nga pushimet e saja, ku në plan të parë është trupi i saj /Bota sot

Be the first to comment

Leave a Reply