Lumi B dhe Dhurata publikojnë „Simpatia“ (Video)

Bashkëpunimi surprizë, vërtetë doli të ishte i tillë.

Fjala është për duetin Dhurata Dora, Lumi B, shkruan Indeksonline.

Dy këngëtarët e njohur kanë publikuar sot këngën me titull „Simpatia“.

Kënga është ripërpunim i këngës së Edona Llalloshit dhe Memli Krasniqit

Duket se edhe ideja për këtë këngë ka qenë tejet e qëlluar. Kjo pasi që për vetëm pak orë ata kanë arritur të mbledhin vetëm komente pozitive.

Be the first to comment

Leave a Reply