Më në fund zbulohet i dashuri i Encës! (Foto)

Nga burime jo zyrtare qarkullojnë thashëtheme që ka filluar një lidhje e mundshme në mes këngëtares shqiptare Enca Haxhia dhe reperit tashmë të famshëm Rabit Hysenaj anëtarit të rep grupit Albanian Outlawz!

Shkak për këtë thashethem është bërë foto e publikuar në rrjetet sociale, nga vetë Rabiti!

Një burim i afërt me reperin ka bërë me dije se mes dy të rinjve ka nisur një raport, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja ka postuar shum foto dhe video në snap chat duke shetitur dhe po ashtu në studion e reperit në fjalë ku dhe janë dukur shum afër njëri tjetrit!

 

 

Këngëtarja e famshme Enca nuk ka deklaruar të ketë të dashur por se çfarë ka në mes reperit të grupit Albanian Outlawz dhe Encës mbetët të shihët!

Ne po ua përcjellim disa nga fotot e artisteve ku duken shum afër njeri tjetrit!/Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply