Françeska Jaçe iu ‘ngrit’ temperaturat me këtë paraqitje (Foto)

Ish- banorja e spektaklit televiziv “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe po shijon në maksimum rrezet e diellit.

Modelja simpatike ka pozuar me bikini duke nxjerrë në pah format e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Jaçe duket më në formë se kurrë, dhe linjat e saj duhet pasur zili.

Be the first to comment

Leave a Reply