Gruaja e Lumi B shumë seksi por me ndërhyrje kirurgjike, këtë se keni vënë re (Foto)

Miranda Mehmeti Berishaj është njëra ndër femrat më të ndjekura në Instagram.

Me linjat e saj trupore dhe thjeshtësinë që ka po konsiderohet si nëna më IN e momentit, shkruan lajmi.net

Miranda është gruaja e reperit të njohur Lumi B dhe dyshja sot po festojnë përvjetorin e 10-të bashkë por në foton e dasmës e edhe në disa të tjera zbulohet një detaj që deri sot nuk e keni ditur.

Ndërhyrja që Miranda ka bërë në hundë vrehet qartazi, e kjo e bënë të duket edhe më simpatike.

Be the first to comment

Leave a Reply