Lumi dhe Miranda festojnë 10 vjetorin, reperi vjen me urimin më të ëmbël

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda sot festojnë 10 vjetorin e tyre si çift.

Dyshja kanë zgjedhur një foto për ta ndarë këtë datë të veçantë me ndjekësit.

E në sy nuk ka pasur se si të mos bie urimi i Lumit për dashnin e jetës së tij të cilën edhe sot pas 10 vitesh e quan simpati.

Kjo pjesë lidhet shumë mirë me këngën ‘Simpatia’ e cila erdhi e ripërpunuar nga ai dhe Dhurata Dora, ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe komenti i Mirandës e cila përkrah fotos ia ka shprehur publikisht dashurinë atij./Bota Sot

Image

Be the first to comment

Leave a Reply