Xhesika harron Endritin, tani në krahët e fituesit të Big Brother

Që prej shfaqjes së saj në showbizin shqiptar, në rolin e Xhesikës tek seriali “o Sa Mirë”, Arta Nitaj ka tunduar mediet rozë dhe rrjetet sociale.

U përfol për lidhjen dhe ndarjen e saj me djalin e Hashim Thaçit, gjë që nuk u pohua po as nuk u mohua nga dyshja.

Tani ajo shfaqet në një club nate në Prishtinë në krahët e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj.

A kanë nisur diçka në horizont ata, apo thjesht miqësi? Kjo ende nuk dihet…/BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply