Edhe Eni Koçi fiksohet me ngjyrën e kuqe

Eni Koçi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me një stil komplet të ndryshëm nga ai që kemi parë.

E veshur me të zeza, dhe me një bisht të gjatë, bie në sy ngjyra e kuqe dhe format e saj trupore.

Sipas shkrimit në një prej postimeve, këto janë momente nga xhirimet e këngës së re që do të sjellë së shpejti për të gjithë. Eni ka filluar të eksplorojë këto kohë me ngjyrat e flokëve, pasi para të kuqes i kishte blu.

Duket se të gjithë kanë filluar ta pëlqejnë ngjyrën e kuqe, pas publikimit të këngës së Era Istrefit me Redrum./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply