Kjo është befasia që Angelina Jolie i bëri ish bashkëshortit Brad

SANTA MONICA, CA - JANUARY 08: Actress Angelina Jolie and actor Brad Pitt arrive at VH1's 14th Annual Critics' Choice Awards held at the Santa Monica Civic Auditorium on January 8, 2009 in Santa Monica, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Aktorja e njohur Angelina Jolie e cila tashmë po jeton e qetë në shtëpinë e saj bashkë me fëmijët, ka menduar t’i bëjë një befasi shumë të këndshme ish-bashkëshortit të saj, Brad Pitt.

Me rastin e festës së baballarëve, ajo ka marrë fëmijët dhe i ka dërguar te Brad atë ditë.

Fëmijët qëndruan në shtëpinë e Brad Pitt në Los Angeles të shtunën në mëngjes, duke u kthyer më pas te mamaja e tyre për të bërë një udhëtim drejt Etiopisë.

Ndërkohë, merret vesh se iniciativa që prindërit të shkojnë te Brad, ka qenë e Angelinës, e cila ka dashur t’ia zbukurojë këtë ditë ish-bashkëshortit të saj.

Ata vazhdojnë të jenë në gjyq për kujdestarinë e gjashtë fëmijëve, megjithëse ende nuk ka ndonjë rezultat final dhe raportet e tyre janë qetësuar./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply