Kunata e Kimit vjen me poza të reja

Blac Chyna po mundohet t’i bëjë konkurencë Kim Kardashian.

Chyna ka shtuar aktivitetet e saj në rrjetet sociale, dhe jo më kot po mundohet të fitojë vëmendjen e medias rozë.

Kunata e Kimit edhe kësaj radhe është paraqitur me shumë stil dhe unike.

Kujtojmë se kundrejt Chyna nuk kanë munguar akuzat e motrave Kardashian se kjo e para po mundohet t’ua marrë ‘famën’ atyre. Raporti mes Chyna dhe Kardashian edhe më tej vazhdon të jetë jo i mirë./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply