Rita Ora me elegante se kurrë më parë (Foto)

Të shtunën, ajo udhëtoj në perëndim të Londrës për të vazhduar me bamirësi, në ndihmë të atyre që u prekën nga flakët në Londër.

Dhe Rita Ora ka vazhduar mbështetjen e saj për viktimat në Londër, kur ajo la hotelin e saj të dielën.

Këngëtarja 26 vjeqare dukej senzacionale me veshjet e saj elegante, me pantollona të kaltër dhe bluzë të bardhë./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply