Situatë e pakëndshme në sheshin e Prishtinës në mes deputetëve të AAK-së dhe LDK-së! (VIDEO)

Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN, Ramush Haradianaj është parë sot me disa anëtar tjerë të AAK-së duke kaluar në sheshin “Nënë Tereza”.

Por një situatë e pakëndshme është krijuar gjatë këtij kalimi të Haradinajt.

Në shesh po ashtu ishin edhe disa kandidat tjerë për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, duke përfshire edhe Ismet Beqirin.

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj vetëm ka kaluar në heshtje pranë tyre dhe nuk ka ndalur për një përshëndetje,raporton GazetaBlic.

Be the first to comment

Leave a Reply