Ja çka kanë të përbashkët Marina Vjollca dhe Zanfina Ismaili (Video)

Këngëtarja Zanfina Ismaili ishte pjesë e rubrikës ‘Kë Zgjedh’ në emisionin ‘Mirage’.

E mes Luanës dhe Marinës, ajo ka zbuluar një detaj që e lidhë me këtë të fundit, shkruan lajmi.
Për të kuptuar se çka kanë të përbashkët Marina Vjollca dhe Zanfina Ismaili klikojeni në minutën e 1:04 të videos.

Be the first to comment

Leave a Reply