E frikshme! Ja ku ka përfunduar Marina (Foto)

Çifti i njohur i shoubizzit vendor, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi këto ditë po pushojnë në Meksikë.

Ata kanë zgjedhur lokacionet më interesante të Meksikës për t’i vizituar gjatë këtyre ditëve, shkruan lajmi.net.

Momente nga pushimet e paharruara të çiftit, kemi pasur mundësinë t’i shohim përmes rrjeteve sociale.

Një veprim të ‘frikshëm’ e ka bërë Marina, duke u futur në një shpellë teksa notonte.

E duket se këtë moment, ishte Geti ai i cili e filmoi, kurse Marina pastaj kishte vendosur ta ndajë me fansat.

Be the first to comment

Leave a Reply