Edona Llalloshi mahnitë me pamjen, por ka edhe një lajm të mirë për ju.. (Foto)

Këngëtarja Edona Llaloshi është në prag të publikimit të këngës së re.

Ajo ka incizuar këngën tashmë ka mbaruar edhe xhirimet e klipit, shkruan lajmi.
Në Instastory, këngëtarja ka hedhur disa fotografi të shkëputura nga videoja.
Titulli i këngës është ‘Çka m’bane’ ndërsa bashkëpunëtorët e projektit janë Florent Boshnjaku, Arsim Bunjaku dhe EMF Creative.

Be the first to comment

Leave a Reply