Derisa Gjiko është në gjumë, Elita nxjerr publikisht gjoksi (Foto)

Reperi Gjiko dhe e dashur e tij Elita Rudi aktualisht janë duke pushuar në Santorini të Greqisë.

Fotografitë e publikuara nga atje në llogaritë e tyre sidomos në Instagram kanë bërë bujë mediatike, kjo për faktin e provokimeve që po bën Elita dhe burrërinë prej një mashkulli romantik që po tregon Gjiko.

Nuk është hera e parë që ata janë me pushime së bashku e ani pse nuk është edhe kohë e gjatë që janë bashkë, udhëtimet nëpër vende lukoze nuk kanë munguar në asnjë moment./BS

Image

Be the first to comment

Leave a Reply