“Inat” kënga më e re nga Meda dhe Gold AG

Dyshja e njohur dhe shumë e suksesshme në tregun muzikor shqiptar Meda dhe Gold AG po vijnë me një bashkëpunim.

Meda dhe Goldi kanë bashkuar forcat për një këngë të përbashkët që mbanë titullin “Inat” .

Lajmin rreth këngës së re, e ka bërë të ditur vetë Gold Ag, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Megjithatë, detaje të tjera rreth këngës ende nuk janë zbuluar përveç titullit të këngës./BS

Be the first to comment

Leave a Reply