Shpërthen një mjet i dyshuar në një veturë në Kamenicë

Një person në Kamenicë ka njoftuar policinë se në veturën WV-Golf me targa vendore, e cila ishte e parkuar, ka shpërthyer një mjet i dyshuar.

Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe njësiti për çminim  i Policisë së Kosovës.

Rasti ka ndodhur mbrëmë, njofton sot Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh.

Përpos dëmeve materiale të lënduar nuk ka.

Be the first to comment

Leave a Reply