Kjo nuk dihej! Era Istrefi ka diçka të përbashkët me Edi Ramën

Duket se data 4 korrik është shënon shumë ditëlindje personazhesh të njohur.

Përveç Kryeministrit Rama dhe aktores Rudina Dembacaj duket se një artiste tjetër ka festuar ditën e saj të ardhjes në jetë.

Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Era Istrefi. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto në të cilat i ka uruar vetes ditën e saj.

Image

Be the first to comment

Leave a Reply