Zyrtare: Nënshkruan me Chelsean

Tammy Abraham ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me Chelsean

Sulmuesi 19-vjeçar ka potencial të madh dhe po pritet që të jetë njëri nga më të mirët në Angli vitet e ardhshme.

Ai sapo ka nënshkruar kontratë të re pesëvjeçare me kampionin e Anglisë.

Abraham pritet që të dërgohet në huazim këtë sezon te Sëansea e cila ka shprehur interesim për të.

 (Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply