Me këtë gjoks ’shpërthyes‘ Luana është bërë e pakonkurrencë (Foto)

Gëzon një gjoks të bollshëm.

E kur vjen të ekspozimi, Luana Vjollca nuk përton ta bëj këtë gjë, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka vënë në pah linjat seksi dhe padyshim që gjoksi ka marrë vëmendjen më të madhe.

Asaj duket sikur po ‘shpërthente’ dhe se as veshjet nuk e mbanin dot.

 

Be the first to comment

Leave a Reply