Zouma largohet nga Chelsea, tri skuadra të mëdha pas tij

Kurt Zouma nuk është në planet e trajnerit italian, Antonio Conte.

Kësisoj francezi ka vendosur të largohet nga kampionët aktual të Anglisë.

22-vjeçari së shpejti pritet të zyrtarizoj largimin e tij.

Së fundmi në garë për të janë futur tri skuadrat e njohura franceze.

Olympique Marseille, Olympique Lyon dhe OGC Nice janë ekipet që e duan Zouman.

Zouma kërkohet edhe në Ligën Premier nga skuadra tjetër londineze, Crystal Palace.

Gjithsesi Chelsea nuk do ta huazoj lojtarin por kërkon ekipe që duan ta blejnë përfundimisht atë.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply