Blero nuk përmbahet, puth Afronën midis emisionit(video)

Të ftuar në emisionin n’KosovëShow ishin çifti më i komentuar në estradë, këngëtari Blero dhe e dashura e tij Afrona Dika.

Ishte vetëm hera e tretë që Afrona ka qenë pjesë e ndonjë interviste por dyshja bashkë ofruan shumë shou për shikuesit e emisioni.

Afrona në rolin e prezantueses ia bëri një pyetje Bleros ndërsa përgjigjja e tij e dëshmoi edhe njëherë dashurinë e madhe që ai ka për Afronën.

Këngëtari gjithashtu nuk është përmbajtur dhe e ka puthur publikisht atë./BS

Be the first to comment

Leave a Reply