Genc Prelvukaj feston ditëlindjen, ja çfarë u kërkon fansave

Këngëtari Genc Prelvukaj sot ka një ditë të veçantë, pasi ai sot feston ditëlindjen.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku ndër të tjera ai kishte edhe një kërkesë për fansat.

Ai ka kërkuar që të gjitha urimet të mbledhen sipër atij postimi në Instagram, duke i falënderuar të gjithë paraprakisht.

“Ditelindja ime eshte sot.
Ti mbledhim urimet ketu, me nje vend
E di qe sdo te kem mundesine ti kthej vec e vec por secilin e vleresoj dhe e marr me miresi. Ju falenderoj paraprakisht ” shkruan Genci.

Edhe 100 të tjera, Gencit!/BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply