Perisic të martën te Manchester United

Manchester United është në kërkim të yllit të Interit, Ivan Perisic.

Vetë lojtari dëshiron të largohet nga klubi i Serie A dhe djajtë e kuq mund të jetë destinacioni i tij.

Sipas mediave angleze, Mourinho i ka bërë ultimatum Interit për kroatin dhe përgjigjja duhet të kthehet deri të martën.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply