Puthje pasionante mes Bleros dhe Afronës, Teuta publikon imazhin më të ëmbël

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale

Ajo së fundmi ka publikuar edhe imazhin më të ëmbël të burrit të saj Adonisit me vajzën e tyre Kaian.

Në foto të dy kanë marrë pozat e njëjta ku duken për mrekulli si babë e bijë. Përkrah fotos nuk kanë munguar komentet pozitive.

Kjo foto u publikua në kohën kur filloi të qarkulloi një video ku Afrona dhe Blero jepnin puthje pasionante publikisht gjatë intervistës në emisionin n’KosovëShow./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply