Këngëtarja seksi Baby G dhe i riu Fero sot kanë publikuar projektin më të ri muzikor “No kiss”.

Baby G veç zërit të saj me muzikalitet të veçantë, duket shumë seksi në klipin e xhiruar në liqenin e Komanit, ku për adhuruesit e saj sjell gërshetimin e natyrës së bukur dhe trupin e saj të bukur.

Kënga sa po është hedhur në You Tube ka filluar të pëlqehet nga adhuruesit e dy këngëtarëve:/BS

Be the first to comment

Leave a Reply