“Çmendet” Bleona, publikon foto cullak

Këngëtarja Bleona Qereti nuk ka të ndalur me poza provokuese, kësaj radhe ajo vjen më joshëse se kurrë më parë.

Në rrjetin social Instagram, Bleona ka publikuar një foto në të cilën vjen pothuajse tërësisht e zhveshur.

Ajo ka marrë pozë provokuese duke mbajtur gjoksin me duar dhe e ulur në një kënd ajo poshtë kishe veshur një palë të brendshme të cilat shumë pak i vërehen se i mbanë në trup.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona shfaqet në të tilla imazhesh, të shpeshta janë bërë fotografitë e tilla nga këngëtarja./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply