Emocionuese / Leonora Jakupi kujton babain në 19 vjetorin e rënies së tij

Këngëtarja Leonora Jakupi e ka kujtuar me mall babain e saj të ndjerë në 19 vjetorin e rënies.

Babai i saj ishte luftëtar i lirisë në luftën e fundit dhe është dëshmor i kombit.

Këngëtarja ka zgjedhur llogarinë e saj Instagram për ta publikuar një foto nga varrezat ndërsa mbishkrimin ia ka lënë: 19 vite pa ty bab….

Kujtojmë se Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka publikuar këngë të re por mbetet njëra ndër këngëtaret më të preferuara e cila po i reziston shumë mirë kohës dhe karrierës së bujshme që ka pasur gjatë gjithë kësaj periudhe kohore pjesë e muzikës./BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply