Eva Longoria ndez plazhin, tregon trupin dinjitoz

Ajo dukej në çdo inç femra kryesore kur mori pjesë në ndejë e Global Gift në Playa Padre, Marbella, Spanja, një natë më parë.

Dhe Eva Longoria doli absolutisht mirë kur u paraqit në një bikini ngjyrë rozë të butë, kur ajo goditi plazhin të dielën bashk me burrin e saj, José Antonio Bastón.

Aktorja amerikane 42 vjeqare ktheu kokat me trupin e saj dinjitoz dhe të pasmet e rrezitura nga dielli.BSImage

Be the first to comment

Leave a Reply